Про комплекс - ВК "Хижки", м. Яремче

Комплекс "Хижки" розташований передмісті Яремче та межує з Карпатським природним національним парком. До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi та безплатна приватна автостоянка. Номери обставлені дерев'яними меблями й оснащені телевізором із плоским екраном і супутниковими каналами. Ванні кімнати укомплектовані феном і безкоштовними туалетно-косметичними засобами. До послуг гостей комплексу "Хижки" сауна, сад і приладдя для барбекю. У закладі пропонуються послуги пральні, прасування одягу та доставки продуктів.

Unterkunft

Комплекс "Хижки" розташований у місті Яремче. До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi та безплатна приватна автостоянка. Номери обставлені дерев'яними меблями й оснащені телевізором із плоским екраном і супутниковими каналами. Ванні кімнати укомплектовані феном і безкоштовними туалетно-косметичними засобами. До послуг гостей комплексу "Хижки" сауна, сад і приладдя для барбекю. У закладі пропонуються послуги пральні, прасування одягу та доставки продуктів.

Check-in 14:00
Check-out 12:00
Buchungsstornierung Скасування бронювання - з гостя стягується 50% від загальної вартості проживання у випадку скасування бронювання після бронювання і в разі анулювання замовлення пізніше ніж за одну добу до дати поселення або фактичного неприбуття в готель із гостя стягується штраф в розмірі 100% від загальної вартості проживання. При відмові гостя від подальшого проживання у готелі, сплачені кошти не повертаються.

Allgemeine Geschäftsbedingungen

Передоплата - з гостя стягується передоплата, а саме 50% від загальної вартості проживання після бронювання. Сума, що залишилася оплачується у гривнях при заїзді.

TravelLine: Аналитика